Lahendused, mis aitavad säästa loodust, inimesi ja ettevõtlust
Prope Mare Keskkonna Agentuur
Kodu Agentuur Teenused Kogemused Kontakt
Klienditugi Lastenurk KKK In English
24h Klienditugi
| E. info@propemare.ee
PMKA

Tere tulemast!

Meie kodulehekülje eesmärk on eelkõige anda ülevaade sellest, kes me oleme ja mida teeme. Mitmekülgse teenustevaliku, laiahaardelise tausta ning heade partnerite abil suudame pakkuda lahendusi, mis rahuldavad just Teie vajadusi. Kui olete suutnud luua idee, siis võtame meie eesmärgiks selle ka ellu viia!

Mõistame, et kõigil on erinevad vajadused ja just sellepärast lähenemegi igale kliendile individuaalselt. Peame oluliseks esmalt ära kuulata Teie soovid ja vajadused ning alles seejärel jagada soovitusi selle kohta, kuidas saaksime Teile abiks olla.

Prope Mare Keskkonna Agentuur peab oluliseks elukeskkonna säilitamist ja parandamist - üldjuhul võtame ette vaid selliseid projekte, millel on keskkonnale positiivne mõju - see on ühtlasi ka meie ettevõtte lihtne ja kompromissitu põhimõte. Positiivset mõju keskkonnale loome läbi erinevate tööde - vaata meie tehtud töid või lihtsalt loe täiendavalt sellest, millega Prope Mare Keskkonna Agentuur tegeleb.

Ja kui juhtute olema üks neist, kes usub, et mida suurem ettevõte, seda parem see on, siis sellisel juhul oleme Teie jaoks küll tõenäoliselt üks halvim partner kellega koostööd kaaluda. Kui aga olete veendunud, et tähtsam on tulemus kui ettevõtte suurus, siis võtke meiega ühendust.

2020 © Prope Mare Keskkonna Agentuur OÜ
A. Betooni 9, 51014 Tartu linn, Eesti | E. info@propemare.ee
In English  /  Kodu  /  Klienditugi  /  Kontakt