Lahendused, mis aitavad säästa loodust, inimesi ja ettevõtlust
Prope Mare Keskkonna Agentuur
Kodu space Agentuur space Teenused space Kogemused space Kontakt
space
spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer
spacer
Taust spacer Inimesed spacer Tööpakkumised spacer Partnerid spacer Publikatsioonid spacer
nooleke 24h Klienditugi
spacer | E. info@propemare.ee
| T. (+372) 7 407 702
spacer
PMKA
spacer

Oleme väike konsultantide meeskond

Prope Mare Keskkonna Agentuur loodi 2003. aastal, eesmärgiga keskenduda peamiselt säästvale arengule. Ettevõtte sai alguse kahe tudengi koostööst, ajendatud soovist luua lihtsaid, efektiivseid ja jätkusuutlikke lahendusi, mis aitaksid säästa keskkonda, inimesi ja ettevõtteid. Käesolevaks hetkeks oleme kujunenud väikseks konsultantide meeskonnaks, asukohaga Tartus.

Ettevõtte loodi, et aidata klientidel seada strateegilisi suundi ja poliitikat; lahendada probleeme; läbi protsesside täiendamise parandada keskkonnaalaseid tulemusi; pakkuda innovatiivseid lahendusi; hinnata efektiivsust ning protsessi.

Me asume küll Tartus, kuid see ei sea meile piire tegutsemaks üle kogu Eesti ja ka väljaspool Eestit. Oleme oma tegutsemisajal kokku puutunud paljude klientide ja koostööpartneritega nii Eestist kui ka mujalt maailmast.

Meie filosoofia on ülimalt lihtne: me kuulame hoolega, teeme põhjalikud taustauuringud ja seejärel tegutseme lähtudes eelnevast - selline tegevuspõhimõte aitabki meil saavutada eesmärke. Me usume kindlalt, et tagada püstitatud eesmärkide saavutamine, tuleb teha klientidega tihedat koostööd ja arvestada nende soovidega. Meie jaoks on töö hästi tehtud vaid siis, kui oleme ületanud kliendi ootused.

Oleme keskendunud "ettenägelike" teenuste pakkumisele, mis lisavad Teie ettevõtmistele lisandväärtust ka pikemas perspektiivis. Et mõista Teie hetkeolukorda, viime ennast alati asjadega kurssi, arutame Teie tulevikuplaane ja finants- ning strateegilisi eesmärke. Võttes selleks aja, saame olla kindlad, et teenus mida pakume, on just see mida vajate.

Meie eesmärk ei ole pelgalt konsultatsiooniteenuste pakkumine, vaid soovime saada ühtlasi ka oluliseks integreeritud osaks Teie meeskonnas. Tavaliselt toodavad konsultandid lihtsalt tarku pabereid, kuid meie eesmärk on ka selgitada, interpreteerida ja tõlkida neid tähenduslikeks faktideks, mida saaks kasutada Teie projektide edukal arendamisel.

Office
2020 © Prope Mare Keskkonna Agentuur OÜ
A. Betooni 9, 51014 Tartu linn, Eesti | E. info@propemare.ee
In English  /  Kodu  /  Klienditugi  /  Kontakt