Lahendused, mis aitavad säästa loodust, inimesi ja ettevõtlust
Prope Mare Keskkonna Agentuur
Kodu Agentuur Teenused Kogemused Kontakt
Kogemused Kliendid Referentsid Huvitavat
nooleke 24h Klienditugi
| E. info@propemare.ee
| T. (+372) 7 407 702
PMKA

Tehtud töö on parim visiitkaart

Oleme tegelenud väga erineva suuruse ja mõjukusega projektidega - nii Eestist kui ka rahvusvaheliselt turult. Tehtud tööd jäävad meie parimateks visiitkaartideks. Oleme tänulikud kõikidele oma klientidele, kes on veendunud, et leidsid oma projekti jaoks just need õiged inimesed.

Tihtilugu oleme projektide suhtes valivad. Me ei vali üksnes projekte, mis sobiksid meie spetsiifiliste oskustega, vaid ühtlasi jälgime ka seda, et need projektid oleksid kliendi jaoks efektiivsed ning lõpptulemusega ei kaasneks negatiivset mõju elukeskkonnale.

Oleme töötanud paljude klientidega erinevatest sektoritest ja elualadelt. Enamik töödest tuleb meile tänu olemasolevatele klientidele, kes on meid soovitanud. See aga tähendab, et me praktiliselt ei tegele uute klientide jahtimisega, ning seetõttu jääb rohkem aega teha tööd.

Sõltuvalt tööde hulgast ja nende iseloomust ei ole meil võimalik riputada töid internetti kõigile lugemiseks. Aga vastame meeleldi küsimustele, et veenda Teid selles, et leidsite oma projekti jaoks just need õiged inimesed. Oleme alati valmis personaalselt tutvustama mõningaid meie poolt teostatud töid - kahtlemata julgustavad need Teid meiega kootööd kaaluma!

2020 © Prope Mare Keskkonna Agentuur OÜ
A. Betooni 9, 51014 Tartu linn, Eesti | E. info@propemare.ee
In English  /  Kodu  /  Klienditugi  /  Kontakt