Lahendused, mis aitavad säästa loodust, inimesi ja ettevõtlust
Prope Mare Keskkonna Agentuur
Kodu Agentuur Teenused Kogemused Kontakt
Lahendused Teenustevalik Miks meie Protsess
nooleke 24h Klienditugi
| E. info@propemare.ee
| T. (+372) 7 407 702
PMKA

Nõustame keskkonnateemadel

Prope Mare Keskkonna Agentuur pakub mitmekesist teenustevalikut, jättes Teile vabaduse keskenduda oma põhitegevusele. Me kuulame, jagame kogemusi, säästame aega ja saame töö tehtud! Võite meist mõelda kui "renditud eksperdist".

Me ei paku standartteenuste paketti. Iga organisatsioon, ettevõte või projekt vajab paindlikke, terviklikke ja innovatiivseid lahendusi, et tekkivatest võimalustest kasu lõigata. Arvame, et iga ettevõte ja isik on erinev, koos oma vajadustega. Me võime kokku panna tõpselt sellise paketi, olgu see siis lihtne või kompleksne, mis mõeldud seatud eesmärkide saavutamiseks. Ei oma tähtsust kas tegemist on strateegilise planeerimisega, maastikuarhitektuuriga, keskkonnajuhtimisega või millegi täiesti erinevaga - meie oleme väljakutseks valmis!

Mõtlemine jätkusuutlikkusele tagab edukuse. Õige keskkonnakorraldus on fundamentaalne tagamaks edu ning ühtlasi aitab see saavutada ka jätkusuutlikke eesmärke. Kui Teil tekkib huvi meie poolt osutatavate teenuste osas, ärge kõhelge ja võtke meiega ühendust, et teada saada, kuidas meie lähenemine aitab Teil läbi viia keskkonda puudutavaid ettevõtmisi. Oluline ei ole see, mida teed - oluline on see kuidas seda teha.

2020 © Prope Mare Keskkonna Agentuur OÜ
A. Betooni 9, 51014 Tartu linn, Eesti | E. info@propemare.ee
In English  /  Kodu  /  Klienditugi  /  Kontakt